Neden Tick Tock Boom?

Rakiplerinize karşı rekabet üstünlüğü sağlayacak etkili yol haritalarıyla markanızı dijital pazarlama dünyasında en doğru noktaya taşıyoruz.

Neden Tick Tock Boom?

Tick Tock Boom, dijital dünyanın sunduğu fırsatları, size maksimum fayda sağlayacak şekilde hayata geçiren bir dijital ajanstır. Araştırmayı, yeniliği ve fark yaratmayı seven profesyonellerden oluşan Tick Tock Boom ekibi, hizmet verdiği markalara en uygun kurguda dijital iletişim ve pazarlama stratejileri belirler, bunları son teknoloji ve trendlerle hayata geçirir.

Lider markaların tercihi

Sektöründe lider veya liderliği hedefleyen birçok yerli ve global marka, başta yaratıcı dijital ajans çözümlerionline itibar yönetimi, sosyal medya hesap yönetimi, dijital PR, sosyal medya takip, raporlama, analiz ve online araştırma hizmetleri olmak üzere dijital dünyadaki varlıklarını ve gelişimlerini sağlaması için Tick Tock Boom’a güvenir.

Farklı Sektörlerde Uzmanlık

Tick Tock Boom Digital PR & Marketing; enerji, perakende, bankacılık ve finans, telekomünikasyon, gıda, içecek, otomotiv, moda, ilaç, turizm, sigorta, alışveriş, yapı, basın ve yayın, sinema, kozmetik, spor, ofis malzemeleri, kimya, online alışveriş, havacılık gibi birçok farklı sektörden ileri gelen 500’ün üzerinde küresel ve yerli markaya hizmet verir.

Tick Tock Boom; PR ajanslarına, araştırma şirketlerine, medya satın alma hizmeti veren şirketlere, reklam ajanslarına ve dijital ajanslara da danışmanlık, çözüm ortaklığı ve araştırma hizmetleri ile de destek olur.

Tanınmış isimlerin de tercihi

Tick Tock Boom, aynı zamanda birçok başarılı iş insanı ve sanatçıya da  dijital strateji danışmanlığı, sosyal medya hesap yönetimi, online itibar yönetimi ve sosyal medya takip gibi hizmetleri sunmaktadır.

Müşterilerinin memnuniyetini temel alan Tick Tock Boom, kapsamlı dijital strateji çalışmalarını yürütürken uyguladığı metodolojik çalışma yöntemleriyle Türkiye’deki ve dünyadaki benzerlerinden ayrılır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çözümler ve stratejiler geliştirir ve uygular.

%100 Güven!

Bizce güven, işimizin olmazsa olmazı! Tick Tock Boom, “%100 güvenilir olma” prensibi ile çalışır.

Online itibar yönetimi başta olmak üzere sunduğumuz tüm hizmetlerde müşterilerimize dilediği gibi her türlü ticari sırrını saklama ve gizlilik garantisi veririz.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve size özel sunabileceğimiz çözümleri anlatabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.