Neden Tick Tock Boom?

Tick Tock Boom, dijital dünyanın sunduğu fırsatları, müşterileri için maksimum fayda sağlayacak şekilde projelendirerek hayata geçiren bir  dijital pr ve pazarlama ajansıdır. Araştırmayı, yeniye ulaşmayı ve fark yaratmayı seven profesyonellerden oluşan Tick Tock Boom ekibi, hizmet verdiği firmalar için en uygun kurguda dijital iletişim ve dijital pazarlama stratejileri belirler, bunları son teknoloji ve trendlerle harmanlayarak hayata geçirir.

Sektör liderleri Tick Tock Boom’u tercih ediyor

Sektöründe lider global ve yerli bir çok büyük marka, başta online itibar yönetimi, sosyal medya yönetimi, dijital pr, sosyal medya takip, raporlama, analiz ve araştırma hizmetleri olmak üzere dijital dünyadaki varlıklarını ve gelişimlerini  Tick Tock Boom güvencesine emanet etmiştir.

350’nin üzerinde global ve ulusal marka

Tick Tock Boom Digital Pr & Marketing enerji, perakende, bankacılık ve finans, telekomünikasyon, gıda, içecek, otomotiv, moda,  ilaç, turizm,  sigorta,  alışveriş, yapı, basın ve yayın, sinema,  kozmetik, spor, ofis malzemeleri, kimya, online alışveriş, havacılık gibi bir çok farklı sektörden ileri gelen 350’nin üzerinde global ve ulusal markaya hizmet vermektedir.

Bireylerin de tercihi

Tick Tock Boom, aynı zamanda bir çok ünlü sanatçı, politikacı, iş adamı ve iş kadınına da dijital strateji danışmanlığı, online itibar yönetimi ve sosyal medya takip hizmetlerini sunmaktadır.

Tick Tock Boom PR ajanslarına, araştırma şirketlerine, medya satın alma hizmeti veren şirketlere, reklam ajanslarına ve dijital ajanslara danışmanlık, çözüm ortaklığı ve araştırma hizmetleri ile de destek olmaktadır.

%100 Güven!

Tick Tock Boom, “%100 güvenilir olma” prensibi ile çalışmaktadır.

Tick Tock Boom, online itibar yönetimi başta olmak üzere sunduğu tüm hizmetler için müşterilerine her türlü ticari sırrını saklama ve gizlilik garantisi verirken, markanızı referans olarak gösterme kaygısı taşımaz.

Müşterilerinin memnuniyetini temel alan Tick Tock Boom, markaların kapsamlı dijital strateji çalışmalarını yürütürken uyguladığı metodolojik çalışma yöntemleriyle Türkiye’deki ve dünyadaki benzerlerinden  ayrılır.