Yaratıcı Dijital Ajans Çözümleri

Dijital dünyanın dinamiklerine olan bağımız ve yeni nesil yaratıcı dijital ajans olmanın kazandırdığı avantajlarla, verinin gücünü içgörü ve yaratıcılığa dönüştürüyoruz. Tick Tock Boom’un ayrıcalıklı hizmet kapsamına bir de kreatif açıdan bakın.

Veri + İçgörü + Kreatif = Başarı

Yeni nesil yaratıcı dijital ajans yaklaşımımızı şekillendirirken, işe önce markalarımızı araştırmak ve anlamakla başlıyoruz. Bütünleşik ve 360° hizmet kapsamında, inovasyondan faydalanıyor, farklı metodolojilerle detaylı araştırmalar yapıp ihtiyacın ya da talebin temeline iniyoruz. Araştırma sonuçlarından elde edilen verileri anlamlandırıp, sadece rakam olmanın ötesine taşıyoruz. Elde ettiğimiz çıktılar sayesinde içgörüleri ayrıntısıyla keşfedip markanın verilerini anlamlı, etkili ve fark yaratan fikirlere, değerli kampanyalara dönüştürüyoruz. Böylece markalarımızın rakipleri arasında yükselmesine yardımcı olacak sürdürülebilir çözümler üretiyoruz.

Tüm bu fikirleri üretirken markanızın sosyal medya hesap yönetimi stratejilerini de göz önünde bulunduruyor, fikirlerimizi ve kampanya kurgularını da buna göre şekillendiriyoruz. Her bir proje ve kampanyanızın maksimum dönüş alacak şekilde planlanması ve yönetilmesi de bizim sorumluluğumuzda oluyor. Elbette, veriye en çok odaklanan dijital ajans olarak bizden bekleneni yapıyoruz ve her projemizin ardından en kapsamlı ölçümleme ve analizleri yapıp markalarımızla paylaşıyoruz. Bu analizleri ve içgörüleri o kadar detaylı sunuyoruz ki, çoğu zaman bir sonraki projenizin tohumları bile daha bu aşamada atılmış oluyor.

 

Dijital İletişim ve Pazarlama Araçlarımızın Gücü

Türkiye’deki dijital pazarlama, iletişim ve reklam sektörünün en çok kullanılan araçları olan sosyal medya takip aracı BoomSonar ve sosyal medya ölçümleme aracı BoomSocial %100 kendi ürünümüz. Bu sayede metodumuzu, farklılaşan beklenti ve ihtiyaçlara uygun olarak şekillendirebiliyor, nitelikli ve katma değerli hizmetler sunabiliyoruz.

Geliştirdiğimiz araçlardan edindiğimiz veriyi stratejilere dönüştürüp, markaların tüm pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde bir bütün olarak ve en iyi biçimde kullanmak yeni nesil yaratıcı dijital ajans olarak bizi rakiplerimizden net biçimde ayıran özelliğimiz.

Müşteri entegrasyonları ve onların değerli fikirleri, ihtiyaçları, verileriyle yola çıkarak oluşturulan stratejiler ve kampanyalar iş hedeflerine başarıyla ulaşmamızın öncüleri.

Yaratıcı stratejiler, veri odaklı kreatif çözümlerimiz, prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmetlerimiz için bize ulaşın. Size kendimizi, kendinizi ve yaratıcı dijital ajans işlerimizi anlatmaktan memnuniyet duyarız.

Dijital Ajans
Bize Ulaşın

Yaratıcı Dijital Ajans Çözümleri hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve size özel sunabileceğimiz çözümleri anlatabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.