Referanslar

2009 başında faaliyete geçen Tick Tock Boom Digital Pr & Marketing Agency, bu kısa süre zarfında başta dijital pr, online itibar yönetimi, sosyal medya ve sosyal medya takip olmak üzere bir çok konuda ilkleri hayata geçirmeyi başarmıştır.

Müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Tick Tock Boom, hizmet verdiği markaların kısa sürede güven ve takdirini kazanmış, Türkiye’nin en geniş müşteri portföyüne sahip dijital hizmet ajanslarından biri olmayı başarmıştır.

Tick Tock Boom, “%100 güvenilir olma” prensibine sıkı sıkıya bağlı kalırken, online itibar yönetimi başta olmak üzere sunduğu tüm hizmetler için müşterilerine her türlü ticari sırrını saklama ve gizlilik garantisi verir. Boom, markanızı referans olarak gösterme kaygısı taşımaz.

En Büyük Markaların Tercihi

Tick Tock Boom; enerji, perakende, bankacılık ve finans, telekomünikasyon, gıda, içecek, otomotiv, moda, ilaç, turizm, sigorta, alışveriş, yapı, basın ve yayın, sinema, kozmetik, spor, kimya, online alışveriş, havacılık gibi farklı bir çok sektörde lider konumda olan 350′nin üzerinde global ve ulusal markaya fiilen hizmet vermektedir.

Markalarımızın yazılı izni doğrultusunda verebildiğimiz referanslarımıza ulaşmak için lütfen bize ulaşın.
Telefon: +90 212 293 80 00
ePosta: info@ttboom.com