Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlama faaliyetlerinizi, rakiplerinize karşı üstünlük sağlayacak etkili yol haritalarıyla, maksimum verim alacak hale getiriyoruz. 360° tüm medya planlama ve satın alma ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Markaların dijital dünyadaki faaliyetlerinin temel amaçlarından biri olan dijital pazarlama konusundaki en yetkin ajanslardan biriyiz. Yola koyulduğumuz ilk günden bu yana, dijital dünyayı ölçmeyi, izlemeyi, analiz etmeyi ve verilerden beslenmeyi her zaman çok sevdik.
Bu alanlardaki tüm deneyimlerimizi, veriden beslenen bünyemizle destekleyerek dijital pazarlama stratejileri oluşturmak isteyen tüm markalarla paylaşmaya her zaman hazırız.

Dijital pazarlamanın geleneksel pazarlama yöntemlerine göre sağladığı doğrudan etkileşim, akıllı hedefleme, doğrudan ölçümlenebilme, ayarlanabilir ve ekonomik bütçeler gibi sayısız avantajı vardır. Elbette, bu avantajların tamamen sizin lehinize olabilmesi için öncelikle dijital pazarlama ajansı tercihinizi doğru yapmış olmanız gerekir. Tick Tock Boom olarak bu konuda Türkiye’nin en yetkin ajanslarının başında geliyoruz.
Hem müşterilerimize sunduğumuz tamamen şeffaf işleyen yeni nesil ajans modelimizle,  hem de veri ve ölçümleme odaklı BoomSonar ve BoomSocial gibi projeleri hayata geçiren yapımızla, diğer ajanslardan farkımızı yıllardır ortaya koymaya devam ediyoruz.

Ölçümleme ve analizi seven bir ajans olarak müşterilerimize kattığımız değerleri de yine anlamlandırılmış sayılar üzerinden veriyoruz. Markalarımızın dijital pazarlamaya yönelik tüm stratejilerini, markanın dijital dünyadan maksimum fayda sağlamasını hedefleyerek gerçekleştiriyor ve markalarımız için ROI (Return on Investment) ölçümlemesini en efektif şekilde yapıyoruz.

Bütçenizi doğru kullanmak, şeffaf raporlama sistemleriyle yarattığımız farkı görmek ve de önemlisi reklamlarınızdan maksimum dönüş sağlamayı hedefliyorsanız, sosyal medya pazarlamainfluencer pazarlaması, programatik ve performans pazarlama da dahil olmak üzere 360 derece medya planlama ve satın alma ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz.

360° Medya Planlama ve Satın Alma &  Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

  • Dijital Medya Planlama Satın Alma
  • Sosyal Medya Pazarlama (Facebook, Instagram, X (Twitter), Linkedin, TikTok)
  • Performans Pazarlama  (Arama Motoru Reklamları, YouTube)
  • Programatik
  • Influencer Pazarlaması
  • Açık hava
  • Televizyon
  • Radyo
  • Sinema
Dijital Pazarlama Hizmetleri
Bize Ulaşın

Dijital Pazarlama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve size özel sunabileceğimiz çözümleri anlatabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.