Hakkımızda

Türkiye'de dijital pazarlama ve iletişimin öncü ajansı olarak, rakiplerinize karşı rekabet üstünlüğü sağlayacak etkili yol haritalarıyla markanızı dijital dünyada en iyi noktaya taşıyoruz.

2009’dan beri Türkiye’deki dijital iletişim ve dijital pazarlama alanlarında fikir yürüten, bu alanları şekillendiren, geliştiren ve yönlendiren yeni nesil dijital ajansız. O günden bugüne değişmeyen tek şey, dijital iletişim ve pazarlamaya olan inovatif yaklaşımımız ve ilkleri yaratmaya duyduğumuz sonsuz heyecan. Çünkü trendleri belirlemek ve gelişimini takip etmek kurucu ortaklarımız Cüneyt Karakaya ve Tevfik Bülent Öngün‘ün de her zaman altını çizdikleri üzere ajans kültürümüzün ayrılmaz bir parçası.

 

İlklerin Ajansı: Online İtibar Yönetimi, Dijital PR, Sosyal Medya Takip

Online İtibar Yönetiminin dünyadaki tanımını yapan ve uygulayabilen ilk ajanslardan biriyiz. Online İtibar Yönetimini Türkiye’yle tanıştıran ilk ajans olarak Fortune 500’deki birçok firmanın bu konudaki ilk tercihi olmamız tesadüf değil.

Türkiye’de Dijital PR, Online İtibar Yönetimi ve Dijital Pazar Araştırma hizmetlerini de sunan ilk ajans olmanın yanı sıra, geliştirdiğimiz Web & Sosyal Medya Takip ve Analiz ve Sosyal Medya Ölçümleme araçlarımız BoomSonar ve BoomSocial ile markalarımıza birçok katma değerli hizmeti de bir arada sunuyoruz.

Ve, bir an bile durmayan dijital dünyada müşterilerimizin daha güvende hissetmesini sağlamak ve eksiksiz hizmet vermek amacıyla 7/24 kesintisiz hizmet sunan ilk ajans da biziz!

 

Yaratıcılığımız verilerden beslenir

Yenilikçi bir dijital ajans olarak, gerçek zamanlı Web ve Sosyal Medya Takip aracımız BoomSonar ve Sosyal Medya Ölçümleme aracımız BoomSocial sayesinde web ve sosyal medyadan elde ettiğimiz iç görüleri, markalarımıza özel yaratıcı ve stratejik dijital çözümlere dönüştürüyoruz. Çünkü geliştirdiğimiz araçların her birini yaratıcılık sürecimizde ayrı bir enstrüman olarak kullanıyoruz. Bu enstrümanlar sayesinde başta kurumsal sosyal medya hesap yönetimi hizmetimiz ve yaratıcı dijital ajans çözüm hizmetlerimiz olmak üzere müşterilerimize ekstra katma değerler sağlıyoruz.

Alanında uzman, yaratıcı düşünen ekibimiz, büyük verinin gücünü de arkasına alarak, markalarımız için veri odaklı strateji belirliyor, en yaratıcı ve etkili fikirleri “kısa sürede büyük etki” yaratacak şekilde tüm süreçlerini üstlenerek hayata geçiriyor. Hepimizin ortak amacı, markanın mesajını doğru hedef kitleye doğru şekilde ulaştırmak. Veri odaklı yaratıcı ve stratejik çözümler sunan bir dijital ajans olarak büyük veriden aldığımız güçle tüm bunların çıktılarını rakamlara anlam katarak sizlere sunuyoruz.

Hedefimiz çok net: Markanız için değer yaratmak!

İlk Sosyal Medya Dijital Pr Ajansı
Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve size özel sunabileceğimiz çözümleri anlatabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.