Kariyer

Tick Tock Boom ile tanışmaya hazır mısın? Senin gibi özel yeteneklerle çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Ekibe katılmak için açık pozisyonlarımıza mutlaka göz at.

İstanbul, Türkiye

Aktif

Markaların iletişim sorumluluğunu hemen üstlenmeye hazır, en az 3 yıldır sosyal medyayla uğraşmış ve “Bu işi biliyorum.” diyen, içerik yazma, fikir üretme, sunum hazırlama ve raporlamayla kanka olmuş, yani dijitalin acemilik kısmını çoktaaan tamamlamış “Senior New Media Expert”ler buraya. Bu kişi benim diyorsan hemen başvur.

İstanbul, Türkiye

Aktif

Sabah uyandığında ilk olarak telefonundan sosyal medyaya bakan ve bundan gururla bahseden, hem ajans tozu yutmuş hem de farklı sosyal medya mecralarında kullanıcı olarak yıllarını geçirmiş, farklı dijital mecralardaki son trendleri, en genç fikirlerin yakalayan bir “Jr New Media Expert” arıyoruz. Eğer sosyal medyayı sen de bizim kadar seviyorsan birlikte çok güzel çalışacağımıza eminiz.

İstanbul, Türkiye

Aktif

Dijital iletişimde başarıya giden yolun, mutlaka veri analitiğinden geçtiğini bilen ya da öğrenip, sürdürülebilir bir kariyere başlamak isteyenler burada mı? Dünyanın sayılı ve ülkemizin lider programı BoomSonar’la tanışmak, iletişime, reklamcılığa ve sosyal medyaya yön vermeye hevesli herkesi tanışmaya bekliyoruz.

İstanbul, Türkiye

Aktif Değil

Sr. New Media Expert Otomotiv

Çocukluğunda oyuncak arabaların peşinden çok koşmuş, şimdi de otomotiv dünyası için çalışarak bu tutkusunu dindiren bir “Senior New Media Expert” arıyoruz, hem de en acilinden. Üreteceği içeriklere, fikirlere, sunum ve raporlara baktığımızda “İşte tam bir araba delisi!” diyeceğimiz kişi sensen başvuruna talibiz.

Aktif Değil
İstanbul, Türkiye

Aktif Değil

Art Director

Portfolyosu grafik tasarım ve videolarla hayli kabarık, Illustrator ve Photoshop’u avucunun içi gibi bilen, 4 yıllık tecrübesiyle görselleri dilediği gibi dans ettirecek bir “Art Director” arayışındayız. Estetik gözüne güveniyor ve bizi etkileyen işler çıkaracak kişinin kendin olduğuna inanıyorsan lütfen bizi daha fazla bekletme, başvurunu bekliyoruz.

Aktif Değil
İstanbul, Türkiye

Aktif Değil

Sr. Software Developer Team Lead

İstanbul – Levent merkez ofisimizde, Eş Zamanlı İnternet ve Sosyal Medya Takip & Raporlama programı BoomSonar Suite geliştirme ekibinde Senior Backend Developer ve teknik lider olarak görevlendirilmek üzere Sr Software Developer Team Lead arıyoruz!

Aktif Değil

SENİ ARAMIZDA GÖRMEK İÇİN
SABIRSIZLANIYORUZ.

Yüksek kaliteli yazılım ürünleri ve ayrıcalıklı hizmetleri ile hizmet verdiği markaların vazgeçilmezi olan Tick Tock Boom ile tanışmaya hazır mısın? Ekibimize katılmak için CV’ni hemen gönder.