Online İtibar Yönetimi

Türkiye’nin ilk online itibar yönetimi ajansı olan Tick Tock Boom, sektörün en deneyimli ve uzman ajansıdır.

Marka, ürün, servis ve aynı zamanda kişilerin dijital ortamlardaki algı yönetimlerini temel alan Online İtibar yönetimi, arama motoru optimizasyonundan, web ve sosyal medya takibine, online müşteri ilişkileri yönetiminden bilişim hukukuna kadar bir çok farklı konuda gerçek anlamda uzmanlık gerektiren bir hizmettir.

Tick Tock Boom, bugüne kadar bir çok farklı sektörden büyük marka ve kişinin dijital dünyada yaşadığı krizleri Online İtibar Yönetimi hizmeti kapsamında  yönetmiştir.

Online İtibarınızı Yönetmede Kritik Bir Araç: BoomSonar

Tick Tock Boom, Online İtibar Yönetiminin en kritik enstrümanlarından biri olan web ve sosyal medya takibi hususunda çok önemli bir adım atarak, 2009 yılı içerisinde Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş eş zamanlı web & sosyal medya takip ve raporlama programı BoomSonar‘ı hayata geçirmiştir.

BoomSonar üzerinden markaları dinleyerek başlayan Online itibar Yönetimi süreçleri, markanın ihtiyaçları ve eğer varsa krizinin durumuna göre farklı metodojiler kullanılarak şekillendirilmektedir. Ayrıca, Tick Tock Boom‘un tecrübeli ve uzman ekibi olası kriz senaryolarını sizin için önceden oluşturur, kriz yönetim planlarını hazırlar ve gerçekleşmesi durumunda ise bunları yönetir.

Online İtibar Yönetiminizi Riske Atmayın

Online itibar yönetimi gibi bir alanın hassasiyetinin bilincinde olan Tick Tock Boom, “%100 güvenilir olma” prensibi ile çalışmaktadır. Bu hizmeti alan müşterileriyle, kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacak gizlilik sözleşmeleri imzalamaktadır.

Bizimle Görüşmeden Kararınızı Vermeyin!

Lütfen markanızın itibarının en son riske etmeniz gereken şey olduğunu unutmayın ve bu konuda Türkiye’deki sektörün kurucusu ve açık ara lideri Tick Tock Boom ile görüşmeden karar almayın.

Bize +90 212 293 80 00 numaralı telefondan ve/veya info@ttboom.com adresinden hemen ulaşabilirsiniz.