Web & Sosyal Medya Araştırma

Web ve Sosyal Medya Araştırma
Web ve Sosyal Medya Akıllı İş Platformu BoomSonar
, Sosyal Medya Ölçümleme ve Analiz Plaftormu BoomSocial ve Türkiye Sosyal Medya Marka Endeksi SocialBrands gibi platformların büyük veri altyapılarının da sahibi olan Tick Tock Boom Web & Sosyal Medya Araştırma konusunda da sektörünün lideri konumundadır.

Pazarlama, iletişim, reklam, medya, marka değeri ve online itibarı hakkındaki içgörü, araştırma ve danışmanlık hizmetlerimizin misyonu; sosyal medyada ve tüm dijital platformlarda markaların iletişim ve pazarlama stratejilerini geliştirmeyi amaçlar.

Hitap edilen kitle ya da dilenen herhangi bir hedef kitlenin marka, ürün veya trendlerle ilgili büyük veri oluşturan konuşulma sonuçları analiz edilerek dijital algı veya gündem trend ve süreç analizleri ile detaylıca yansıtılır.

Kantitatif sonuçlarla detaylı konuşulma verilerinin yapısını aktaran içerik analizleri, müşterilerimize iletişim stratejilerinin başarısının yanı sıra sektörde nasıl tanımlandıklarını ve konumlandırıldıklarını da ortaya koyar.

Pazar araştırmaları ile markaların rakiplere kıyasla mecra değeri ve bilinirliği kapsamlı incelenir. Aynı şekilde ürün ve hizmetler özelinde de değer ve mevcut bilinirlik araştırmaları dahilinde müşterilere sunulur.

Reklam kampanyaları için strateji belirlerken kampanyaya özel reklam, marka yüzü veya temanın algısı talebe göre araştırılır. Bilinirliği ve müşteriler tarafından biçilen değeri değiştirmeyi amaçlayan reklam kampanyalarının yansımaları ve markanın dünyasını ne ölçüde etkilediği ölçülür.

Ana akım medyada yayınlanan dizi ve programların sosyal medyaya yansıması ile birlikte yayıncılıkta yeni dönemi başlatan Sosyal TV etkileşimleri yayın akışı boyunca her yönüyle ölçülür ve söylemlerin analizi yapılır.

Misyonumuzu gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla müşterilerimizin bilgi ve içgörü yönetimi hedeflerine, ihtiyaçlarına uyum sağlalarken kendini sürekli yenilemeyi ve geliştirebilmeyi amaçlayan vizyonumuzla da hizmet sağlayıcı olarak rakiplerimiz arasında öne çıkıyoruz.

 

Web ve Sosyal Medya Araştırma konusunda tüm ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçin.