BoomSonar

BoomSonar markanız, yönetici ve rakipleriniz ile ilgili Türkçe ve İngilizce 1 milyonun üzerinde site ve sosyal ağ içerisinde eş zamanlı arama yapmanıza olanak sağlayan Türkiye’nin ilk ve en geniş kapsamlı, eş zamanlı arama motoru ve web & sosyal medya takip, raporlama ve analiz programıdır. Yeni ürünü BoomSonar Suite ile birlikte bu özellikler geliştirilmiş ve platforma sosyal medya takip, raporlama ve analiz dışında sosyal medya hesap yönetimi, online itibar yönetimi, anlık bildirim ve bunun gibi çok sosyal medyaya yönelik araçlar eklenmiştir.

Sonar Smart Algoritm

Eş zamanlı arama kabiliyeti sosyal medya ve paylaşım siteleri ile sınırlı olmayan program, Sonar Smart Algoritm olarak isimlendirilen ve her türlü sitede aramaya olanak sağlayan, dünyada eşsiz olan yazılımı ile doğrudan aradığınız kelime ve kelimelere yönelik net sonuçlara anında ulaşmanızı sağlar. Sonar Smart Algoritm veri işleme, raporlama ve analiz süreçlerinde zamandan çok ciddi şekilde tasarruf etmenizi sağlar, işinizi kolaylaştırır.

Markanızı Takip Edin, Algınızı Ölçün

Markanız ve rakiplerinizin web ve sosyal medya algılarını, sonuçların mecra değerlerinin yanı sıra onlarca farklı ölçümlemeyi ve raporlamayı, kullanılabilirliği yüksek ara yüzü üzerinden müşterilerine sunan BoomSonar, markanıza özel kullanım panelleri üzerinden tüm sonuç, ölçüm ve raporlama değerlerine bir kaç tıkla ulaşmanızı sağlar.

Tick Tock Boom Digital PR & Marketing tarafından geliştirilen program ile ilgili daha detaylı bilgi için sonar@boomsonar.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Web sitemize ulaşmak için > Web ve Sosyal Medya Takip Programı BoomSonar