Facebook Aplikasyonları

Türkiye, 2011 yılı başı itibariyle 26 milyonun üzerinde kullanıcısıyla dünyada Facebook‘ta en çok kullanıcı sayısına sahip 4. ülke konumunda. Türk halkının %33’ü tarafından aktif şekilde kullanılan bu sosyal ağ, markalar açısından da eşsiz fırsatları bir arada barındırıyor.

Facebook, markalar için kendilerini ifade edebilecekleri, hedef kitleleriyle pozitif iletişime geçebilecekleri ve de en önemlisi, tüm bunlar etrafında pazarlama faaliyetlerini yürütebilecekleri platformları bir arada sunuyor.

Facebook hayran sayfalarında fark yaratmanın yolu ise inovatif ve yararlı Facebook aplikasyonlarının oluşturulmasından geçiyor. Facebook uygulamaları aynı zamanda markanın varsa online satışlarını ve sosyal medyadaki bilinirliğini arttırmaya, aynı zamanda da viral etki yaratarak online kitlenin hayran sayfasına çekilmesine yardımcı oluyor.

Tick Tock Boom‘un deneyimli yazılım ve tasarım ekibi, bugüne kadar markalar için başta yarışma, anket, quiz ve oyun olmak üzere bir çok farklı Facebook Aplikasyonunu hayata geçirdi ve hizmet verdiği müşterilerine önemli faydalar sağladı.

Facebook aplikasyonu yapmak istiyorsanız, Facebook üzerinde aklınıza gelen herhangi bir uygulamanın yapılıp yapılamayacağını Tick Tock Boom‘a danışabilirsiniz, eğer teknik olarak mümkünse yapamayacağımız hiçbir aplikasyon yok!

Dilerseniz, Tick Tock Boom‘a vereceğiniz brief doğrultusunda markanızı için üst düzey yaratıcı Facebook uygulama fikirleri de sunulmaktadır.

Sosyal medyada hedef kitleye ulaşmanın yolu, farklı deneyimler yaşatmaktan, yararlı hizmetler sunmaktan ve viral çalışmalar yapmaktan geçiyor. Tick Tock Boom, bu yolda anahtar rol oynayan Facebook uygulamalarını markalara en doğru şekilde sunuyor.