BoomSonar

BoomSonar markanız, yönetici ve rakipleriniz ile ilgili yaklaşık 1.5 milyon Türkçe içerikli site, 350 milyonun üzerinde de İngilizce başta olmak üzere diğer dillerdeki site ve sosyal ağlar içerisinde eş zamanlı arama yapmanıza olanak sağlayan Türkiye’nin ilk ve en geniş kapsamlı, eş zamanlı arama motoru ve web & sosyal medya takip, raporlama, analiz ve iş zekası programıdır. Yeni ürünü BoomSonar Suite ile birlikte bu özellikler geliştirilmiş ve platforma sosyal medya takip, raporlama ve analiz dışında sosyal medya hesap yönetimi, online itibar yönetimi, anlık bildirim ve bunun gibi çok sosyal medyaya yönelik araçlar eklenmiştir.

Sonar Smart Algoritm

Eş zamanlı arama kabiliyeti sosyal medya ve paylaşım siteleri ile sınırlı olmayan program, Sonar Smart Algoritm olarak isimlendirilen ve her türlü sitede aramaya olanak sağlayan, dünyada eşsiz olan yazılımı ile doğrudan aradığınız kelime ve kelimelere yönelik net sonuçlara anında ulaşmanızı sağlar. Sonar Smart Algoritm arkasındaki yapay zeka ile otomatik sınıflandırma, otomatik aksiyon ve iş atama, eş zamanlı veri işleme, raporlama ve analiz gibi bir çok konuda zamandan çok ciddi şekilde tasarruf etmenizi sağlar, işinizi kolaylaştırır.

Markanızı Takip Edin, Algınızı Ölçün

Markanız ve rakiplerinizin web ve sosyal medya algılarını, sonuçların mecra değerlerinin yanı sıra onlarca farklı ölçümlemeyi ve raporlamayı, kullanılabilirliği yüksek ara yüzü üzerinden müşterilerine sunan BoomSonar, markanıza özel kullanım panelleri üzerinden tüm sonuç, ölçüm ve raporlama değerlerine bir kaç tıkla ulaşmanızı sağlar. Ayrıca, dilediğiniz takdirde dijital pazar araştırması talebinde de bulunabilirsiniz.

Program ile ilgili daha detaylı bilgi için sonar@boomsonar.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Web sitemize ulaşmak için > Web ve Sosyal Medya Takip Programı BoomSonar