Kariyer

SENİ ARAMIZDA GÖRMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ.

Yüksek kaliteli yazılım ürünleri ve ayrıcalıklı hizmetleri ile hizmet verdiği markaların vazgeçilmezi olan Tick Tock Boom ile tanışmaya hazır mısın? Biz senin gibi özel yetenekler ile tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Ekibe katılmak için açık pozisyonlarımıza mutlaka göz at.

Senior Social Media Specialists

Markaların iletişim sorumluluğunu hemen üstlenmeye hazır, en az 3 yıldır sosyal medyayla uğraşmış ve “Bu işi biliyorum.” diyen, içerik yazma, fikir üretme, sunum hazırlama ve raporlamayla kanka olmuş, yani dijitalin acemilik kısmını çoktaaan tamamlamış Senior Sosyal Medya Uzmanları buraya. Bu kişi benim diyorsan hemen başvur.
BAŞVUR

Sr Software Developer Team Lead

İstanbul – Levent merkez ofisimizde, Eş Zamanlı İnternet ve Sosyal Medya Takip & Raporlama programı BoomSonar Suite geliştirme ekibinde Senior Backend Developer ve teknik lider olarak görevlendirilmek üzere Sr Software Developer Team Lead arıyoruz!
BAŞVUR

Russian Speaking Social Media Manager

If you are ready to take on the full responsibility of a brand’s digital communications, can speak fluent Russian and have at least 1-year experience in social media, please click to apply!
APPLY

Russian Speaking Community Manager

Do you follow trends on social media and the internet? Do you have confidence in your editorial abilities? Do you speak fluent Russian? If your answers were “yes”, we have just the job for you! Hit “apply” and meet the job opportunity that’s right up your alley.
APPLY