Kariyer

SENİ ARAMIZDA GÖRMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ.

Yüksek kaliteli yazılım ürünleri ve ayrıcalıklı hizmetleri ile hizmet verdiği markaların vazgeçilmezi olan Tick Tock Boom ile tanışmaya hazır mısın? Biz senin gibi özel yetenekler ile tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Ekibe katılmak için açık pozisyonlarımıza mutlaka göz at.

Kreatif Direktör

Etkili fikirlere ve onları sunma kabiliyetine sahip, web, mobil ve sosyal medya tasarımları geliştirebilen, dijital mecralar için yaratıcı kampanya fikirleri üretecek, brief sonrası işi başlatıp, yönetebilecek; tipografi, renk ve grafik tasarım estetiği yüksek, portfolyosu yapacakları ile ilgili fikir veren, ödüllere doymayacak Kreatif Direktör arıyoruz!
BAŞVUR

Sr. Sosyal Medya Uzmanı

Markaların iletişim sorumluluğunu hemen üstlenmeye hazır, en az 3 yıldır sosyal medyayla uğraşmış ve “Bu işi biliyorum.” diyen, içerik yazma, fikir üretme, sunum hazırlama ve raporlamayla kanka olmuş, yani dijitalin acemilik kısmını çoktaaan tamamlamış Senior Sosyal Medya Uzmanları buraya. Bu kişi benim diyorsan hemen başvur.
BAŞVUR

Russian Speaking Social Media Manager

If you are ready to take on the full responsibility of a brand’s digital communications, can speak fluent Russian and have at least 1-year experience in social media, please click to apply!
APPLY

Russian Speaking Community Manager

Do you follow trends on social media and the internet? Do you have confidence in your editorial abilities? Do you speak fluent Russian? If your answers were “yes”, we have just the job for you! Hit “apply” and meet the job opportunity that’s right up your alley.
APPLY

New Media Supervisor

New Media Supervisor is responsible for supervising all day-to-day social media activities of the clients; preparing, implementing and measuring the success of online communications strategies; managing a team of New Media Experts, and coordinating activities with other departments in the agency.
APPLY

Sosyal Medya Analisti

Sosyal medya ve internet gündemini severek mi takip ediyorsun? Analitik yeteneklerine güveniyor musun? Tam da senin hoşlanacağın bir işimiz var. Bu sorulara yanıtın “evet” ise seni hemen başvuru sayfasına alalım.
BAŞVUR

İdari Sekreter (Pozisyon Dolu)

Kaliteli yönetimin arkasında da mutlaka kaliteli bir destek ekibi olmalı diye düşünüyoruz. Sen de iletişim kurmayı seven, zamanını iyi kullanan, aynı anda farklı sorunlara hızlıca çözüm üretebilen biriysen, bu pozisyon tam sana göre!
BAŞVUR